bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 maja 2012
  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2476

MiniGemini - zajęcia dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Gemini Park organizuje regularnie wydarzenia o charakterze artystycznym i edukacyjnym dla dzieci. Tym razem Centrum przygotowało zajęcia w Parku Edukacyjnym Interakcje oraz spotkanie z MiniGemini.

Reklama

gemini park
Do 1 czerwca będzie czynny Park Edukacyjny Interakcje oraz 2 i 3 czerwca Gemini Park zaprasza na zajęcia taneczne i plastyczne dla dzieci.


W dniach od 1 do 3 czerwca młodzi odkrywcy i naukowcy w towarzystwie rodziców lub nauczycieli będą mieli niepowtarzalną okazję zabawy w eksperymenty z dziedziny fizyki i przyrody w Innowacyjnym Parku Edukacyjnym Interakcje.

W parku, będzie możliwość sprawdzenia, jak powstaje film, na czym polegają złudzenia optyczne, czy można samemu wytworzyć prąd, jak rozpoznać poszczególne gatunki zwierząt i drzew oraz poznać codzienne zjawiska w niecodzienny sposób.

Park, wykorzystując nowoczesne narzędzia edukacji, czyli interakcję, praktyczne działanie i zabawę, zaciekawi każde dziecko, nawet to, które nad zdobywanie wiedzy przedkłada sport.

Park Edukacyjny Interakcje będzie czynny aż do 1 czerwca, wpisując się w program zabaw i atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Dziecka.

W weekend 2 i 3 czerwca, w godzinach od 13.00 do 18.00, w Gemini Park odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu MiniGemini.

Wszystkie dzieci, które odwiedzą Centrum, będą mogły sprawdzić swoją plastyczną wyobraźnię, malując kredkami i pastelami, filcując i wykonując biżuterię, jak też lepiąc z gliny ciekawe coś. Wezmą również udział w konkursach plastycznych z miłymi nagrodami.

Będzie także czas na śpiewanie po angielsku, tańcowanie, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże oraz występ iluzjonisty.

Wszystkie dzieci wybiorą się też wraz z elfami w muzyczno-taneczną podróż dookoła świata i wezmą udział w zajęciach teatralnych. Przygotują maski i rekwizyty oraz poznają tajemnice teatru i teatralnych lalek, zabawią się w światło i cień i obejrzą małe przedstawienie. W magiczny świat teatru wprowadzą dzieci aktorzy bielskiego Teatru Polskiego. Każdy miłośnik otrzyma zdjęcie z Reksiem.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj