bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 maja 2012
  • wyświetleń: 2960

Piknik dla Rodzin Zastępczych

Ponad 200 osób wzięło udział w Pikniku dla Rodzin Zastępczych mieszkających w naszym mieście. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, a patronat nad nim przyjął prezydent Jacek Krywult.

Reklama

Podczas imprezy bawiły się dzieci wraz ze swoimi rodzicami zastępczymi, a szereg osób i instytucji włączyło się do grona wspierających organizację Pikniku. Oprócz władz miasta, w imprezie uczestniczyli także przedstawiciele służb sądowych oraz instytucji działających na rzecz pieczy zastępczej. Kiepska pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorów, a część z zaplanowanych atrakcji udało się przenieść do hali sportowej OSS „Rekord”.

Piknik dla Rodzin Zastępczych · fot. UM Bielsko-Biała


Na Pikniku wystąpiło wielu artystów, którzy przygotowali bardzo atrakcyjny program dla uczestników. Piknik dla Rodzin Zastępczych jest tradycją, która wpisała się w działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej na rzecz rodzicielstwa zastępczego.

new / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.