bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 9 maja 2012
  • 26 maja 2012
  • wyświetleń: 4207

Piknik Rodzinny z Nadzieją

Za nami:

Fundacja "Pikniku Rodzinnego z Nadzieją" zaprasza 26 maja (sobota), do wspólnej zabawy całe rodziny. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci m.in. przedstawienie "Pieskie życie" Teatru Muzycznego WIT-WIT z Gliwic oraz koncert Roberta Janowskiego z artystami programu telewizyjnego "Jaka to melodia?".

piknik rodzinny


„Piknik rodzinnego z Nadzieją” odbędzie się w Bielsku-Białej na terenach przy hali „Pod Dębowcem”.

W ramach Pikniku odbędą się m.in.: gry i zabawy dla dzieci, konkursy rodzinne, występy szkolnych i działających przy bielskich domach kultury teatrzyków oraz zespołów tanecznych i wokalnych, przedstawienie plenerowe dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Wit-Wit z Gliwic, Teatru Kwadryga z Bielska-Białej, stoiska gastronomiczne oraz dmuchana zjeżdżalnia, zamek, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, cyrkowe, warsztaty naukowe, pokaz Teatru Tancerzy Ognia.

Wieczorem odbędzie się koncert Roberta Janowskiego z artystami programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”, Grupy Furmana oraz pokaz sztucznych ogni.

Podczas pikniku będzie można uzyskać bezpłatne informacje z zakresu leczenia uzależnień i skorzystać z porad specjalistów terapii leczenia uzależnień oraz psychologów. Prowadzona będzie zbiórka publiczna m.in. w formie sprzedaży cegiełek, które wezmą udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród.

Początek Pikniku o godzinie 11.00. Wstęp jest bezpłatny. Piknik odbędzie się bez względu na pogodę.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.