bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 maja 2012
  • wyświetleń: 1845

Święto Pstrąga Górskiego

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zaprasza na "Święto Pstrąga Górskiego w Jaworzu", które odbędzie się 3 maja od 14.00 w amfiteatrze w Jaworzu przy ul. Wapienickiej.

Reklama

Świeto Pstrąga Górskiego


Będzie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania oraz zapoznania się z ofertą gospodarstw rybackich zajmujących się hodowlą pstrąga, podczas prestiżowej imprezy poświęconej tematyce rybackiej.
W programie między innymi: występy taneczne dzieci i młodzieży orkiestry dętej, koncert "A to ci biesiada" - czyli największe przeboje od lat 70 po dzień dzisiejszy, występ kabaretu Noł Nejm oraz odkrycie programu "Must be the music - tylko muzyka" - Tomek Madzia z Jasienicy.

Ponadto, imprezie towarzyszyć będą: Wielkie Gotowanie - konkurs kulinarny dla restauracji w przygotowywaniu potraw z pstrąga, pokaz przyrządzania potraw rybnych w wykonaniu znanego kucharza - Remigiusza Rączki oraz konkursy, zabawy i atrakcje dla najmłodszych. Na zakończenie podczas zabawy tanecznej zagra zespół Accord z Jaworza.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.