bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 lutego 2019
  • 27 marca 2019
  • wyświetleń: 3468

Gala Wiedeńska z udziałem solistów europejskich oper w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

W niedzielę, 31 marca o godzinie 17.00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się Gala Wiedeńska z udziałem solistów europejskich oper.

Podczas gali goście usłyszą obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in. Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety 85 zł: Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki (ul. Słowackiego 27). Rezerwacje: (33) 828-16-45, (33) 828-16-55 , grupy - tel. 504-091-909, bilety online: www.bck.bielsko.pl, www.kupbilecik.pl.

Gala Wiedeńska z udziałem solistów europejskich op

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj