bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3423

OffGallery - internetowa galeria sztuki w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej powstała nowa, internetowa galeria sztuki. OffGallery jest galerią sztuki wychodzącą poza konwencję tradycyjnego kontaktu ze sztuką.

zamek
Zamek w Bielsku-Białej, akwarela · fot. Lech Helwig


- Chciałabym zachęcić mieszkańców Bielska-Białej oraz instytucje (firmy i przedsiębiorców) do zainteresowania się tematem sztuki, poznania prac i dorobku artystów, a artystów, także tych, którzy są na początku swojej kariery, do współpracy. Jednym słowem - chciałabym ożywić bielski rynek sztuki - mówi założycielka galerii Magdalena Stasiak.

Na stronie www.artoffgallery.com można znaleźć prace artystów reprezentujących różne dziedziny i nurty sztuki współczesnej - malarstwo, rysunek, rzeźbę, ceramikę, fotografię. Oferta jest adresowana do indywidualnych odbiorców - miłośników sztuki, amatorów i koneserów, kolekcjonerów, do każdego, kto chce zdobywać wiedzę o rynku sztuki, kolekcjonować interesujące dzieła. Do przedstawicieli instytucji i firm zainteresowanych twórczością artystów różnych dziedzin oraz zakupem ciekawych prac.

Założycielem OffGallery jest Magdalena Stasiak, miłośniczka kultury i sztuki, kolekcjonerka i marszand, ceniąca sobie współpracę i osobiste kontakty z artystami, reprezentująca istniejącą od 2016 roku w Bielsku-Białej firmę OffGallery Galeria Sztuki Magdalena Stasiak.

Profil na Facebooku - OffGallery Galeria Sztuki.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.