bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 kwietnia 2012
  • 10 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3878

Cyrk Warszawa w Bielsku

Za nami:

8 kwietnia ze specjalnymi atrakcjami dla dzieci i nie tylko oraz z nowym atrakcyjnym programem do Bielska zawita Cyrk Warszawa.

cyrk warszawa
fot. Cyrk Warszawa


cyrk warszawa
Cyrk Warszawa, to cyrk z tradycjami - istnieje od 1947 roku · fot. Cyrk Warszawa


W tym sezonie cyrk prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgarii, Ukrainy, Rosji i Polski. W trakcie przedstawienia będzie można zobaczyć rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera - Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej - Angelika.

Mistrzowskie groteski akrobatyczne z szalonym fortepianem oraz na latarni zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce wybitny polski artysta cyrkowy Mirosław Bogut. Przez wiele lat jego popisy na arenie były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych.

Pokaz gołębi, małpek, węży i piesków przedstawią nasi goście z Ukrainy- duet Fantik . Atrakcją tegorocznego show są popisy napowietrzne na ruchomym trapezie w wykonaniu Olega Sysuna z Bułgarii. Ten pokaz możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa.

Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo oraz clown Fantik.

To wszystko, a nawet więcej już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej (lotnisko).

Widowisko cyrkowe będzie można zobaczyć 8 (niedziela) i 10 (wtorek) kwietnia o godzinie 17.00 oraz 9 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 14.00 i 17.00.

Bilet dla 1 osoby dorosłej i 2 dzieci do lat 10 kosztuje 50,00 zł.

---------------

Konkurs: Zaproszenia otrzyma pięć pierwszych osób, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się obecny dyrektor Cyrku Warszawa?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Każde zaproszenie obejmuje 1 osobę dorosłą oraz 2 dzieci do lat 10-ciu. Zaproszenie do wykorzystania w dniach od 8 do 10 kwietnia.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.