bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 kwietnia 2012
  • 14 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3393

Być jak Frank Sinatra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Za nami:

W sobotę 14 kwietnia, w Teatrze Polskim w gościnnym występie Teatru Rampa z Warszawy, będzie można zobaczyć spektakl muzyczny z piosenkami Franka Sinatry w tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego.

być jak frank sinatra
Kadr ze spektaklu "Być jak Frank Sinatra" · fot. Jacek Kamiński


Przedstawienie jest muzyczno-teatralną opowieścią o człowieku ogarniętym fascynacją, wręcz obsesją na temat Franka Sinatry. Swoje życie uważa on generalnie za niezbyt udane i pragnie choć na chwilę upodobnić się do swego idola, który uosabia wszystkie jego marzenia.

Bohater zadaje sobie i jednocześnie publiczności trudne pytania, na które nie ma jednoznacznych odpowiedzi: „Za czym tęsknisz? Co Cię uszczęśliwia? Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze?" Spektakl traktuje również o tym, że warto marzyć i mieć odważne pragnienia, ponieważ to właśnie one mogą kreować i zmieniać rzeczywistość.

Piosenki Franka Sinatry śpiewać będą Brygida Turowska, Jarosław Tomica, Michał Zgiet. Niewątpliwym atutem przedstawienia będzie muzyka wykonywana na żywo przez zespół profesjonalnych muzyków pod kierownictwem Mariusza Bogdanowicza z Włodzimierzem Nahornym przy fortepianie (na zmianę z Bogdanem Hołownią).

Przedstawienie wyreżyserował Witold Mazurkiewicz, Szymon Bogacz napisał scenariusz udramatyzowujący całość, scenografię stworzył Jerzy Rudzki, a choreografię Jakub Grzybek.

Bilety w cenie: 70 zł (normalny) i 60 zł (ulgowy). Początek spektaklu o godzinie 19.00.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj