bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 marca 2012
  • 21 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2995

Koncert Bas Tajpana i Bob One

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Salamandra" podaj

Za nami:

21 kwietnia (sobota) Club Salamandra zaprasza na koncert Bas Tajpana i Bob One.

salamandra


Koncert Bas Tajpana i Bob One odbędzie się w ramach trasy promująca EP-kę "Wszystko Na Sprzedaż" oraz "Veffekt". Gościnnie wystąpi Viruz.

Bas Tajpan & Bob One - Wszystko na sprzedaż. Pomysł na „Wszystko na sprzedaż" zrodził się na początku grudnia, po czym natychmiast przystąpiono do jego realizacji i przez miesiąc w będzińskim Vibe Studio powstało siedem wspólnych utworów. Na płycie gościnnie pojawił się Rafał Karwot z zespołu Tabu oraz przedstawiciel brytyjskiej sceny reggae, Dark Angel. Większość utworów została wyprodukowana przez Bob One'a.

Viruz - Album "Veffekt" wydany nakładem wytwórni RPS Enetrteyment 3 grudnia 2011 r. jest pierwszym solowym projektem artysty, który dał się poznać wcześniej słuchaczom z płyt Styl V.i P.i gościnnych udziałów. Za stronę muzyczną odpowiedzialni są : O.S.T.R, Dono/Tewu, Bosiu, na mikrofonie wspierają : Szad (3Wymiar), Bob One, Dono, Cham-pion( Tewu), Paweł K. ( Styl V.i P.), za adapterami stanęli: Dj KRS ( Cut Crew) oraz Dj SH Wuu.

Początek koncertu o godzinie 20.00.

Bilety w cenie 15 zł i 25 zł. Początek o godzinie 20.00. Rezerwacje pod numerem telefonu 791 58 58 91.

-----------------

Konkurs: Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert. Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Kto wystąpi podczas koncertu poza Bas Tajpana i Bob One ?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Club Salamandra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Salamandra" podaj