bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2012
  • 24 marca 2012
  • wyświetleń: 2234

Weekend w Bielsku - propozycje!

Najbliższy weekend w Bielsku-Białej zapowiada się bardzo ciekawie. Impreza studencka Bubble Party, nocny Maraton Filmowy z Kapitanem Bombom, koncert Strachy Na Lachy i spotkanie z Korwinem-Mikke, to tylko niektóre z weekendowych propozycji.

strachy na lachy
Sobotni koncert Strachy Na Lachy w RudeBoy Club to tylko jedna z nielicznych weekendowych ofert.


Tamari Miyashiro bks aluprof
W sobotę o brąz walczą nasze siatkarki · fot. www.bks.aluprof.eu


Kabaret Młodych Panów
W niedzielę można wybrać się na kabaret Młodych Panów.


W piątek Kino Helios zaprasza na Nocny Maraton Filmowy z animowanymi produkcjami o Kapitanie Bombie. Premierowo na wielkim ekranie - pełnometrażowa wersja przygód oficera Gwiezdnej Floty „Kapitan Bomba Kutapokalipsa”, początek o godzinie 23.00.

Także w piątej dla lubiących klubowe klimaty proponujemy imprezę studencką w klubie Pomarańcza. "Bubble Party", to impreza z milionem mydlanych baniek. Do wspólnego powitania wiosny zaprasza KID. W Tropicanie Voytec, a w R'n'B Dybski. Początek imprezy o godzinie 21.00.

Z poważniejszego weekendowego repertuaru, na pewno godnym uwagi jest koncert Chóru Alexandra Pustovalova, który odbędzie się w Bielskim Centrum Kultury.

W sobotę, w RudeBoy Club, polecamy koncert Strachy Na Lachy, grupy powołanej przez Grabaża i Kozaka - założycieli Pidżamy Porno. Początek koncertu o godzinie 20.00 .

W sobotę w Ośrodku Szkoleniowym Solver odbędzie się spotkanie z Korwinem-Mikke (godz. 17.30), a wieczorem Klub Klimat zaprasza na "Spring Begining", imprezowe powitanie wiosny z Dj. Gouliano & Miss Lexy.

Dla ceniących mocniejsze rockowe klimaty, proponujemy w sobotni wieczór Klub Salamandra i koncert Kombajnu Do Zbierania Kur Po Wioskach oraz Anomy i DżOuk.

W sobotę, nie można zapomnieć o akcji adopcyjnej psów i kotów, która odbędzie się w Gemini Park (od godziny 15.00). Organizatorzy akcji szukają dobrych domów i kochających opiekunów dla samotnych zwierzaków. W ramach akcji organizowana będzie także zbiórka pieniędzy oraz darów na rzecz zwierząt.

Sobota to również emocje sportowe. BKS Aluprof Bielsko-Biała zagra z MKS Dąbrowa Górnicza. Będzie to trzecie spotkanie obu drużyn w walce o brązowy medal. Tauron MSK Dąbrowa Górnicza w tej batalii prowadzi już 2:0, ale liczymy, że o godzinie 18.00 głośny doping pomoże naszym zawodniczkom w walce o medal. Ewentualne czwarte spotkanie o brąz odbędzie się w niedzielę również o godzinie 18.00.

Dla załapania pozytywnego nastroju na nadchodzący tydzień, warto wybrać się w niedzielę o godzinie 19.00 do Bielskiego Centrum Kultury na Kabaret Młodych Panów.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.