bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 marca 2012
  • 24 marca 2012
  • wyświetleń: 1961

Alternative rock w Salamandrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Salamandra" podaj

Za nami:

Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach oraz Anomy i DżOuk wystąpią 24 marca (sobota) w Klubie Salamandra.

salamandra


Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, to alternatywny, rockowy zespół, który pochodzi z Nowego Dworku. Grupa ma na swoim koncie wiele festiwali muzycznych i nagród.

W styczniu 2005 pojawił się debiutancki album grupy pt. „Ósme piętro” pod patronatem radiowej Trójki. Premierę poprzedził koncert w studiu im.Agnieszki Osieckiej w Trzecim Programie Polskiego Radia. Płyta zebrała bardzo dobre recenzje krytyków i odbiorców, sprzedając się w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy.

Drugi album grupy nosi tytuł „Lewa strona literki M”. W pierwszym tygodniu sprzedaży album uplasował się na 20. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Singiel promujący płytę przez długi czas utrzymywał się w czołówce listy przebojów Marka Niedźwieckiego, debiutując na 28. miejscu, jako najwyżej notowana nowość listy.

W październiku 2011 roku zespół wydał swój najnowszy album „Karmelki i gruz”.

Zespół tworzą: Marcin Zagański (śpiew, gitara akustyczna), Paweł Koprowski (gitara), Tomasz Piechowiak (perkusja), Witold Przepióra (gitara basowa), Tomek Śliwka (gitara).

Początek o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20 i 25 zł.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Club Salamandra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Salamandra" podaj