bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 marca 2012
  • 30 marca 2012
  • wyświetleń: 2231

Koncert Totentanz i Jackknife

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

RudeBoy Club zaprasza 30 marca (piątek) na koncert Totentanz i Jackknife. Muzyka Totentanz to niepowtarzalne emocje w gitarowym opakowaniu.

totentanz
Koncert Totentanz i Jackknife odbędzie się 30 marca · fot. Robert Grablewski


Zespół ma w dorobku 3 płyty i DVD Live, zapis koncertu z orkiestrą kameralną. Pierwsza płyta 2007 "Nieból" , zdobyła tytuł "płyty roku" w Antyradiu oraz dała zespołowi "Debiut roku" według magazynu Metal hamer.

Druga płyta 2009 " Zimny Dom" ,dała zespołowi nominację do Fryderyka w kategorii "Najlepszy album rockowy 2009", zagrali też koncert na żywo w radiowej Trójce, a kilka utworów trafiło na legendarną Listę Przebojów Trójki. Wysoką pozycję zespołu ugruntowała płyta z DVD Live.

Trzecia płyta "Inni" ukazała się w 2011 roku. Zespół gości w wielu magazynach muzycznych, jest obecny na największych festiwalach rockowych, a przede wszystkim koncertuje w całej Polsce, gromadząc wielu oddanych fanów. Nie tylko muzyka, ale też niezwykłe teksty są magnesem, który przyciąga na ich koncerty.

Zespół Jackknife to grupa pochodząca ze Stalowej Woli, grająca energetycznego, gitarowego rocka w oparciu o własne, poruszające teksty. Pomimo młodego wieku mają duży dorobek, zagrali około 100 koncertów są zdobywcami wielu nagród i wyróżnień na przeglądach i festiwalach w całym kraju.

Dużą popularność i obecność w mediach dała im wydana w 2010 roku debiutancka płyta "Pierwsze rozdanie", która zadecydowała o ich obecności w wielu stacjach radiowych w kraju, mi.in. w radiowej Trójce i Jedynce oraz teledyski, które do dziś obejrzeć można w stacjach muzycznych. O sile zespołu stanowią ich koncerty na żywo, ponieważ są świetnym rockowym doznaniem w tradycyjnym, gitarowym wydaniu.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj