Rozrywka

  • 27 lipca 2018
  • wyświetleń: 2114

Przebojowe wakacje z "Mamma Mia" w Multikinie

Materiał partnera:

Najbardziej oczekiwana premiera tego lata, przeboje śpiewane od dziesiątek lat na całym świecie i wyjątkowy konkurs - z Multikinem te wakacje na długo zapadną w pamięci! 27 lipca rusza konkurs, w którym Multikino rozda... wycieczki w dowolnie wybranym kierunku!

Najnowsza wakacyjna zabawa Multikina potrwa od 27 lipca do 9 sierpnia, a odbywać się będzie na oficjalnym fanpage’u Multikina na portalu Facebook (http://www.facebook.com/MultikinoPolska). Główną nagrodą są aż 3 vouchery o wartości 2 500 zł każdy do wykorzystania w jednym z biur podróży, tj. do wymiany na dowolną ofertę wypoczynkową Partnera konkursu, jakim jest portal Wakacje.pl. Ponadto Multikino przyzna nagrody pocieszenia w postaci płyt CD ze ścieżką dźwiękową z filmu "Mamma Mia: Here We Go Again!".

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi zakupić bilet do Multikina na film "Mamma Mia: Here We Go Again!", a także odpowiedzieć na pytanie, która piosenka zespołu ABBA najlepiej opisuje jego ostatnie wakacje i dlaczego.

Bilety na "Mamma Mia" Hre We Go Again!" w Multikinie można zakupić od 20 maja br. To wyjątkowy przypadek, gdy przedsprzedaż rozpoczyna się na ponad 2 miesiące przed oficjalną premierą! Nie dziwi to jednak, bowiem zapowiada się absolutny hit na miarę pierwszej części filmu "Mamma Mia", która na ekranach święciła triumfy 10 lat temu.

Tym razem fabuła skupi się na młodości Donny (Meryl Streep, w młodszej wersji Lily James), która zachodzi w ciążę z Samem (Pierce Brosnan, w młodszej wersji Jeremy Irvine) i zostaje przez niego porzucona. Dwa plany czasowe - przeszłość i teraźniejszość - mieszają się, a spoiwem są nieśmiertelne i ponadczasowe przeboje grupy ABBA. Na ekranie, oprócz Streep i Brosnana, ponownie pojawią się Amanda Seyfried i Dominic Cooper jako zakochani Sophie i Sky, Colin Firth i Stellan Skarsgård jako Harry i Bill, byli adoratorzy Donny oraz szalony duet przyjaciółek Rosie i Tanya (Julie Walters i Christine Baranski).

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj