bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 marca 2018
  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 3040

Down To The Heaven - koncert w RudeBoy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Bielski zespół Down To The Heaven, grający w klimatach metalcore electro, 31 marca w RudeBoy Club zagra koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną [level -1]. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 19.00. W roli supportu wystąpi metalcorowy The Fall of Ghost Face pochodzący z Czech.Cena biletów to 15 zł. w przedsprzedaży, a 20 zł w dniu koncertu. Można je nabyć w klubie, przez Internet w dziale „kub bilet” oraz w stałych punktach sprzedaży (tj. Salon Muzyczny Elpa oraz w CH Sarni Stok stoisko „Sarni Stok”).

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/141797453154300/

Down to the Heaven to zespół grający metal w klimatach metalcore electro. Grupa istnieje od grudnia 2013 roku i występowała na licznych koncertach, przeglądach oraz festiwalach dzieląc scenę z takimi zespołami jak Materia, Fractal Universe, Drown My Day czy Moanaa. Obecny skład uformował się początkiem 2016 roku. Styl zespołu cechuje się złożonymi i ciężkimi aranżacjami, połączonymi z dużą dozą melodyki, muzyką elektroniczną oraz scream'owym i rapowanym wokalem.

Zespół zakończył pracę nad pierwszą długogrającą płytą zatytułowaną [level -1], na której znajdzie się 8 utworów. Premierę zaplanowano na 31 marca na koncercie w Rude Boy Club.

Down To The Heaven
Down To The Heaven · fot. materiały prasowe

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj