bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 lutego 2018
  • 17 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2822

Łowcy.B w klubie Chacharnia - Czterech Jeźdźców Apopaklipsy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Z przyczyn niezależnych od organizatora występ kabaretu Łowcy.B został przeniesiony na 17 kwietnia. Wszystkie bilety zakupione do tej pory na dzień 18 kwietnia oczywiście automatycznie przechodzą na 17 kwietnia.

Klub Muzyczny CHACHArnia


  • START godz. 18:00
  • BILETY w cenie 35 zł dostępne w klubie Chacharnia oraz KupBilecik i Biletyna
  • Rezerwacje: 32 722 60 38


Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieliśmy inne, wcześniejsze. Od 2015 roku, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już nasz trzeci program. Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze. Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.

Staramy się, żeby nasze skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewamy, niektóre podkreślamy a niektóre nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.

Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!) Jesteśmy dumni z tego programu, uważamy, że wykorzystaliśmy w nim cały nasz potencjał, który mamy w sobie. Uważamy się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahamy się wszystkich naszych atutów użyć na Was!

Zobacz czym zastąpiliśmy sweterki, jakie zespoły muzyczne nas inspirują, czy udało nam się wyjść z escape roomu, jakie mamy pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

Zapraszamy na nasz spektakl "4 Jeźdźców Apopaklipsy"! Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani. Dlaczego apopaklipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem.

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj