Rozrywka

  • 2 lutego 2012
  • 14 lutego 2012
  • wyświetleń: 4895

Bielski Speed Dating w Gemini

Za nami:

14 lutego w godzinach od 14.00 do 20.00 Gemini Park zaprasza na Walentynkowy Speed Dating, czyli szybkie randki dla wszystkich niezależnie od wieku, którzy nie chcą samotnie spędzić Walentynek.

walentynki
14 luty Walentynkowy Speed Dating w Gemini Park


Uczestniczący w zabawie będą mieli okazję poznać się podczas kilkuminutowych spotkań i na podstawie randkowych ankiet dowiedzieć się, czy znaleźli miłość na całe życie, jak też sfotografować się w romantycznych pozach i z niesamowitymi rekwizytami.

Poza tym wszyscy goście Centrum, którzy zarejestrują paragon za zakupy dokonane w dniach od 1 do 14 lutego na kwotę minimum 50 zł wezmą udział w konkursie z możliwością wygrania romantycznego weekendu w ekskluzywnym hotelu i voucherów do SPA. Co lepiej odświeża emocje, dodaje energii i budzi radość niż wspólny romantyczny wypad albo zmysłowe zabiegi?

W walentynkowe popołudnie nie zabraknie atrakcji dla dzieci, które będą miały okazję własnoręcznie przygotować walentynkę dla mamy, taty albo... przedszkolnej czy szkolnej miłości. A wszystko to w walentynkowym wystroju...

Nawet jeśli nie masz swojej drugiej połówki, nie siedź w ten wyjątkowy dzień w domu. Wpadnij do Gemini i poddaj się nastrojowi zabawy, bo do zakochania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej...

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj