Rozrywka

  • 12 lutego 2018
  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 1843

Megawalentynki i wyjątkowe pokazy "Nowe oblicze Greya"

Materiał partnera:

Multikino zaprasza wszystkich zakochanych na Megawalentynki - 14 lutego "Nowe oblicze Greya", czyli ekranizację najnowszej części jednego z najgorętszych romansów w kinematografii opartego na powieści E.L. James, obejrzycie za jedyne 14,90 zł!

Nie mogło być inaczej - skoro tegoroczne walentynki wypadają w środę, Multikino przygotowało dla wszystkich zakochanych wyjątkową ofertę powiązaną z Megaśrodą - Megawalentynki. W dniu świętego Walentego bilety na wszystkie seanse "Nowe oblicze Greya" będą kosztować 14,90 zł. To świetna okazja, aby wybrać się z ukochaną/-ym do kina i spędzić ten wyjątkowy dzień w towarzystwie państwa Greyów, których związek przyprawia o przyspieszone tętno każdego!

W III części ekranizacji światowego bestselleru nie zabraknie odważnych scen, nakręconych z finezją i pikanterią. Nad szczęśliwym i wypełnionym po brzegi namiętnością małżeństwem Any i Christiana zbiorą się ciemne chmury. Czy kochankowie poradzą sobie z nadciągającymi kłopotami?

To jednak nie wszystko, co Multikina zaoferuje widzom w Dniu Św. Walentego. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. polskie komedie romantyczne: "Podatek od miłości", "Narzeczony na niby", "Plan B".

Ponadto w repertuarze tego dnia znajdzie się także film fantasy "Czarna pantera". Będzie to z pewnością prawdziwa gratka dla miłośników marvelowskiego świata superbohaterów, którzy raczej stronią od "słodkich" historii.

Bilety na Megawalentynki dostępne są od 12 stycznia w kasie kina, przez stronę internetową lub aplikację mobilną.

Uwaga: nie ma możliwości rezerwacji biletów na seanse odbywające się w Walentynki!

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj