bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 stycznia 2018
  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 3461

Upiór w Operetce - widowisko muzyczne w Domu Muzyki BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Upiór w Operetce, najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie do zobaczenia w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury.Multimedialne widowisko muzyczne „Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka, podobnie jak opera, ma swojego upiora, postać pełną tajemnic, których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura.

Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.

Spektakl będzie można zobaczyć w poniedziałek, 5 marca o godzinie 19.00 w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury.

Scenariusz, aranżacje utworów, reżyseria: Mikołaj Blajda
Produkcja: Sylwia Lorens

Bilety dostępne są w cenach: 110/90/70 zł (70 zł ulgowe). Można je nabyć na stronach www.filharmoniafutura.pl, www.ticketpro.pl, www.goout.net, a także w empik-u, kasach BCK oraz na www.bck.bielsko.pl.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj