Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 grudnia 2017
  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1151

Świąteczny Festiwal Dobroci w Kubiszówce: rękodzieło, koncerty

Za nami:

Jak co roku Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zaprasza na Świąteczny Festiwal Dobroci. W tym roku spotykamy się 10 grudnia w godzinach 16.00-19.00 w Kubiszówce, przy ulicy Słowackiego 17.

Świąteczny Festiwal Dobroci to dzień pełen świątecznych inspiracji, w trakcie którego odbędą się liczne warsztaty rękodzieła artystycznego dla dzieci i całych rodzin. W ich trakcie będzie można wykonać ozdoby choinkowe (bombki, czapeczki, papierowe girlandy), świąteczne dekoracje dla domu i mieszkania oraz udekorować i upiec smakowite pierniczki.

W trakcie naszego festiwalu tradycją jest już kiermasz rękodzieła, podczas którego będą prezentowane prace uczestników zajęć Kubiszówki oraz twórców z naszego regionu. Nie zabraknie oczywiście świątecznych występów, konkursów i happeningów, organizatorzy postarają się zrobić m.in. najdłuższy papierowy łańcuch w Bielsku-Białej!

Świąteczny Festiwal Dobroci w Kubiszówce!

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.