Rozrywka

  • 2 grudnia 2017
  • 6 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2060

Przedmikołajki w Multikinie Czechowice-Dziedzice

Materiał partnera:

W tym roku w Multikinie Czechowice-Dziedzice dzieci mogą wybierać w mikołajkowym repertuarze. Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie, ponieważ zarówno 6 grudnia oraz w weekend od 2 do 3 grudnia na ekranach kin będą aż cztery filmy animowane: "Pierwsza Gwiazdka", "Paddington 2", "Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy" i "Coco".

W weekend 2-3 grudnia odwiedzi nas gość specjalny - Święty Mikołaj! Zapraszamy cały weekend w godzinach od 12 do 17 na spotkanie z tą niezwykłą osobą! W te dni na dzieci będą czekać różne atrakcje i niespodzianki.

Multikino


Wszyscy, którzy nie umieją się już doczekać prezentów będą mieli okazję napisania listu do Mikołaja, w którym mogą zawrzeć swoje pragnienia dotyczące wymarzonego prezentu gwiazdkowego.
Dla lubiących świąteczne przygotowania będą czekać wstążki, kredki, plastelina, kolorowe bloki i wszystko to, z czego można zrobić ozdoby choinkowe, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą i powiesić na swojej choince.

Multikino


Ci, którzy pragną złożyć bliskim życzenia świąteczne będą mieli okazję do zrobienia własnych kartek świątecznych pod okiem pomocnej Śnieżynki.

Aby uwiecznić ten piękny przedświąteczny czas zapraszamy na DARMOWE ZDJĘCIA DO FOTOBUDKI, która będzie się znajdować na holu kina.

Na te i wiele innych atrakcji zapraszamy w weekend 2-3 grudnia!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj