Rozrywka

  • 6 listopada 2017
  • 9 listopada 2017
  • wyświetleń: 2499

"Listy do M. 3" przedpremierowo w cyklu "Kino na Obcasach"

Materiał partnera:

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na kolejną odsłonę "Kina na Obcasach" już 9 listopada o godzinie 19.00 w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach! Przedpremierowo pokażemy trzecią część uwielbianego przez wszystkich filmu: "Listy do M". Ta kultowa komedia romantyczna spotkała się ze sporym uznaniem ze strony widzów oraz pomogła poczuć magię świąt - bo w końcu święta to czas niespodzianek.

Niespodzianek nie zabraknie również przed filmem- podczas występu Naszych Gości.​ Odwiedzi nas między innymi firma Depilconcept, która każdą z Pań obdaruje voucherem na depilację wybranej części ciała za jedyne 10 zł zamiast 130 zł. A także wylosuje 3 nagrody główne (między innymi na zabieg fotoodmładzania).

Firma Mary Kay zaprosi do skorzystania z zabiegu pielęgnacyjnego Spa dla dłoni "Satynowe dłonie". Dodatkowo, do dyspozycji Pań będzie Ewa Paczyńska - wizażystka i stylistka paznokci oraz uznana specjalistka , która pracowała dla gwiazd "The Voice of Poland". Fitness World, który zachęci do skorzystania z ich usług dzięki bezpłatnym wejściówkom, a także różnorakim gadżetom. Będzie również nagroda główna (niespodzianka). Do otrzymania również vouchery do Dekoratorni - żeby móc pięknie wyposażyć swój dom oraz do Da Grasso na pyszne pizze.

Nagroda główna to weekend w pensjonacie "Cichy Zakątek" w Węgierskiej Górce dla dwóch osób.

Wstęp 20 zł (cena obejmuje atrakcje oraz bilet na film). Zabierz swoją przyjaciółkę, siostrę, mamę i ciocie i bawcie się dobrze!

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj