Rozrywka

  • 17 stycznia 2012
  • wyświetleń: 448

Nowy newsletter z imprezami

Od stycznia co piątek klubowicze czecho.pl, po wcześniejszym wybraniu takiej możliwości, otrzymują nowy newsletter z wydarzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi.

Dj Franek - newsletter
Przykładowy newsletter (obejmujący tylko jeden dzień wydarzeń)


Nowy newsletter od Dj Franka zastąpił informację wysyłaną do klubowiczów czecho.pl dotychczas. Podobnie jak wcześniej otrzymywać będziecie maila w piątek (już rano!) o imprezach na najbliższe dni. Nie będzie to już jednak tylko weekend, ale siedem dni (do czwartku). Dzięki temu nie ominą Was atrakcje, które są organizowane w tygodniu. Oczywiście jest to darmowa informacja.

Aby otrzymywać w każdy piątek informację o najciekawszych imprezach i wydarzeniach na najbliższe dni w naszym regionie wystarczy zalogować się na swoje konto czecho.pl i wybrać opcję "Zamów newsletter".

Następnie w prosty sposób wybrać treść, która Was interesuje (np. kina, imprezy klubowe, koncerty, spektakle, restauracje) oraz miejscowości (np. Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna).

Osoby, które nie mają konta klubowicza mogą zamówić newsletter bezpośrednio na stronie www.djfranek.pl, gdzie po prawej stronie znajduje się specjalny formularz.

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.