Reklama

Rozrywka

  • 17 stycznia 2012
  • 18 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2175

Festiwal Rholika u Svejka

Za nami:

W środę (18 stycznia) Hospoda u Svejka zaprasza na degustację czeskich przysmaków.

Hospoda u Svejka
Festiwal Rholika odbędzie się w środę (18 stycznia).


Podczas Festiwalu Rholika będzie można spróbować między innymi wspaniałych, wypiekanych w piecu, czeskich rogali na cieście piwnym z pysznymi farszami.

Menu lokalu to także inne tradycyjne i znane doskonale dania czeskiej kuchni, takie jak: knedlik z gulaszem węgierskim, zasmażany ser z frytkami i tatarską omacką, brneńskie bombery, rohliki nadziewane pysznym farszem i wiele innych doskonałych potraw.

Hospoda u Svejka oferuje również najlepsze czeskie lane piwa : Budweiser, czyli Budejovicky Budvar, naszą specjalność: Svejkovy Lezak, a także Staropramen Lezak, Cerna Hora Granat, Litovel Lezak oraz Litovel Tmavy.

Wstęp: 20 zł. W cenie biletu degustacja festiwalowych potraw bez ograniczeń.

Hospoda u Svejka to przytulne wnętrze oddające atmosferę praskich lokali z czasów monarchii austro - węgierskiej i wojaka Szwejka. Lokal został wyróżniony przez miesięcznik dla smakoszy "Kuchnia" jako jeden z najciekawszych na podbeskidziu.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hospoda u Svejka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hospoda u Svejka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hospoda u Svejka" podaj