Reklama

Rozrywka

  • 28 września 2017
  • 21 października 2017
  • wyświetleń: 4173

Koncert premierowy nowego albumu Kubana w Rudeboy

Za nami:

W sobotę, 21 października w bielskim klubie Rudeboy odbędzie się koncert premierowy nowego albumu Kubana!

Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie "Cozamixtape" i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. "Myślisz jeszcze?" to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2-letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami - od klasycznego hip-hopu po współczesny house - zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach, które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe, nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko-męskich, ale również do rodzinnego miasta.

- Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego, co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw, co zresztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, którzy cierpliwie czekali - mówi Kuban.Koncert odbędzie się w sobotę, 21 października. Początek o godzinie 20.00. Wydarzenie poprowadzi Sonar, a za deckami stanie DJ Ure. Support w wykonaniu Cooks, HR Skład oraz ESU/ Grecks.

Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 25 złotych, zaś w dniu koncertu - 30 zł. Wejściówki można nabyć przez stronę internetową w dziale "Kup bilet", a także w stałych punktach przedsprzedaży i w klubie.

Koncert premierowy nowego albumu Kubana w Rudeboy

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj