Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 1567

Letni Chamski Podryw zagra koncert w bielskim klubie Rudeboy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

W piątek, 13 października w bielskim klubie Rudeboy wystąpi popularny zespół Letni Chamski Podryw.

Otwarcie bram o godzinie 19.00, początek koncertu o godzinie 20.00. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 25 złotych, zaś w dniu koncertu - 30 złotych. Wejściówki można nabyć przez stronę internetową w dziale "Kup bilet", a także w stałych punktach przedsprzedaży i w klubie.„Letni, Chamski Podryw” to muzyczno- humorystyczna grupa z gatunku pop- hip-hop. Powstała w 2009r. w Kielcach, a skład tworzą Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz. Zasłynęli dzięki niezliczonej ilości hitów internetu, które na ich kanale obejrzano już przeszło 200 milionów razy!

Najsłynniejsze z nich to: "Czinkłaczento", "Tylko hit na lato", "Honda szybsza niż wygląda" i liczne parodie takie jak "Sklep z winem u Ani", "Wiggry" czy rekordowa "Pomidorowa"(40 milionów wyświetleń na YT). Ponadto zespół wydał 2 długogrające płyty, pojawił się w wielu programach telewizyjnych i zagrał ponad 500 koncertów w całej Polsce.

Więcej informacje o grupie: www.letnichamskipodryw.pl oraz www.facebook.com/letnichamskipodryw

Letni Chamski Podryw

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.