bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 września 2017
  • 13 października 2017
  • wyświetleń: 2256

Stand-Up Kraków: Grzanka, Biskup oraz Wojciech w Grill&Beer

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Już 13 października kolejna odsłona wieczoru Stand-Up w pubie Grill&Beer (Klub Muzyczny Chacharnia).

Reklama

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Kolejny, wyjątkowo śmieszny i zaskakująco zabawny wieczór Stand Up już 13 października w Grill&Beer! Start o godzinie 19.00.

Wystąpią:
  • Adam Grzanka - były członek Formacji Chatlet, twórca projektu "Nowa Huta Gangsta" jak rówinież wielu innych temu podobnych, przełamujących negatywne stereotypy dotyczących dzielnicy Krakowa - Nowa Huta.
  • Tomek Biskup - przez lata członek kabaretu PUK oraz grupy improwizacyjnej AD HOC. Laureat wielu nagród na najważniejszych polskich festiwalach kabaretowych.
  • Marcin Zbigniew Wojciech - gospodarz sceny, wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie a jego umiejętności do nawiązania szybkiego kontaktu z publicznością powodują, że cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Jest członkiem Kabaretu 44-200 z Rybnika.


Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu imprezy. Bilety do nabycia w Grill&Beer oraz w Klubie Chacharnia.

Uwaga! Na hasło - PLESS otrzymują Państwo 20% rabatu na zakupiony bilet, zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu imprezy.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem: (32) 722-60-38.

Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych

Klub Muzyczny CHACHArnia


Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj