Reklama

Rozrywka

  • 13 stycznia 2012
  • 25 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2363

Wystawa zdjęć z rajdu Dakar

Za nami:

Na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej została otwarta wystawa fotograficzna „Dakar - legenda wciąż żywa”. Wystawa potrwa do 29 stycznia.

dakar, Andre Chaco
fot. Andre Chaco


Wystawa zdjęć z rajdów cross-country jest niejako kontynuacją konferencji prasowej i świątecznego spotkania z dwójką polskich kierowców, Adamem Małyszem i Rafałem Sonikiem, którzy wystartowali w tegorocznej edycji Rajdu i wciąż pokonują bezdroża Ameryki Południowej, walcząc o spełnienie swych marzeń.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć zdjęcia dokumentujące Rajd Dos Sertoes oraz Rajd Dakar edycji 2010 i 2011, jak też niepublikowane jeszcze fotografie z trwającego obecnie Rajdu Dakar 2012.

Dwaj znani fotograficy, Jacek Boniecki i Andre Chaco, zatrzymali w kadrze nie tylko dzikie piękno Ameryki Południowej i potężne maszyny walczące o przetrwanie na piaskach, kamieniach, bagnistych przeprawach, stromych podjazdach, w ulewnym deszczu i prażącym słońcu, ale również trud, zmęczenie, walkę, ducha rywalizacji uczestników legendarnego Rajdu.

Wśród uwiecznionych na zdjęciach kierowców, których do udziału w tej najtrudniejszej próbie terenowej skłaniają marzenia, przygoda i pasja, są między innymi Marc Coma, Rafał Sonik, Krzysztof Hołowczyc.

Honorowy patronat nad wystawą objęli Konsulat Republiki Chile w Krakowie i Konsulat Federacyjnej Republiki Brazylii w Krakowie.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj