Rozrywka

  • 30 sierpnia 2017
  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 1750

Eksplozje, pościgi i straceńcza misja - "Renegaci" premierowo w Multikinie

Materiał partnera:

​Film "Renegaci", który już od 1 września wchodzi na ekrany czechowickiego Multikina, to najnowszy obraz producenta "Lucy" i trylogii "Uprowadzona". Widzowie mogą spodziewać się emocji na najwyższym poziomie - spektakularnych eksplozji, niewiarygodnych pościgów, rozbrajającego humoru i misji z cyklu "niemożliwych", której podejmą się niezniszczalni Navy Seals.

Zespół pięciu członków Navy Seals - amerykańskich komandosów od misji specjalnych - otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję...

"Renegaci" to film reżysera "Oszukać przeznaczenie 5", który powstał na podstawie scenariusza Richarda Wenka ("Niezniszczalni 2") i Luca Bessona ("Valerian i miasto tysiąca planet").

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można będzie nabyć w kasie kina, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj