bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 stycznia 2012
  • 14 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2199

Zombie Attack w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

RudeBoy Club zaprasza w sobotę (14 stycznia) na koncert Horrorscope, Lostbone i Whizper. Początek koncertu o godzinie 19.00.

Reklama

Klub RudeBoy
Zombie Attack w RudeBoy


Horrorscope to Śląski radical thrashing machine. Na swoim koncie mają kilka albumów studyjnych. Występowali między innymi obok Udo, Sabaton, Blaze Bailey, Flotsam & Jetsam, Death Angel, Grave i wielu innych tuzów. Ich muzyka wciąż jest zakorzeniona w estetyce BayArea Thrash, jednakże wzbogacona o wiele elementów wymykających się jednoznacznej klasyfikacji, zyskując nowy artystyczny wyraz o agresywniejszym obliczu, a mocno "podkręcone" i zagęszczone tempa utworów zwracają uwagę na inną, nowoczesną jakość prezentowanej całości.

Lostbone od samego początku był zespołem koncertowym, co roku przemierzającym Polskę wzdłuż i wszerz i mającym już za sobą dziesiątki występów. W styczniu 2012 roku ukaże się nowy, trzeci album Lostbone zatytułowany "Ominous", który zawierać będzie 12 utworów łączących w sobie prostotę i bezpośredniość hardcore, z thrash'owymi riffami oraz ciężarem i prędkością death metalu.

Bilety w cenie 10 zł w przedsprzedazy i 15zł w dniu koncertu.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj