Rozrywka

  • 21 lipca 2017
  • 26 lipca 2017
  • wyświetleń: 2913

"Kedi - sekretne życie kotów" przedpremierowo w Multikinie

Materiał partnera:

Czechowickie Multikino zaprasza już w najbliższą środę 26 lipca, na przedpremierowe seanse filmu "Kedi - sekretne życie kotów". ​To nie tylko świetna propozycja dla kociarzy, ale także dla wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół człowieka."Kedi - sekretne życie kotów" to wyjątkowy dokument o czworonożnych i miauczących mieszkańcach Stambułu. W tym fascynującym mieście posiadającym ponad tysiącletnią tradycję rozwinęło się najprawdziwsze kocie imperium. To nieodłączna część lokalnej społeczności, drapieżne, uparte, ale także radosne i wierne stworzenia towarzyszą ludziom w ich codziennych sprawach.

Bilety na przedpremierowe seanse "Kedi - sekretne życie kotów" można dostać w kasie kina, przez naszą stronę www oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj