Rozrywka

  • 14 lipca 2017
  • wyświetleń: 2252

​"Dunkierka" 19 lipca przedpremierowo w Multikinie

Materiał partnera:

W środę 19 lipca w czechowickim Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo najnowszy film Christophera Nolana "Dunkierka". Film wejdzie na ekrany 21 lipca."Dunkierka" to najnowsze wojenne widowisko w reżyserii wizjonera kina, Christophera Nolana (trylogia Batmana, "Interstellar", "Incepcja"). Film opowie o wydarzeniach z maja i czerwca 1940 roku, gdy z Dunkierki ewakuowano ponad 300 tys. żołnierzy.

Reżyseria: Christopher Nolan, w rolach głównych: Cillian Murphy, Tom Hardy, Mark Rylance, Kenneth Branangh oraz Harry Styles znany młodszej widowni jako wokalista boysbandu One Direction.

Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy filmu "Dunkierka" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj