Rozrywka

  • 14 lipca 2017
  • wyświetleń: 2316

​"Rock Dog. Pies ma głos!" w czechowickim Multikinie

Materiał partnera:

Od 14 lipca w czechowickim Multikinie można zobaczyć premierowo animację "Rock Dog. Pies ma głos!". Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.Główny bohater filmu "Rock Dog. Pies ma głos!" nazywa się Bono i należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

"Rock Dog. Pies ma głos!" to pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon - scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara "Na fali" i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem "Toy Story 2". W angielskiej wersji językowej wystąpili: J.K. Simmons ("Megamocny", "Zwierzogród"), Eddie Izzard ("Auta 2"), Sam Elliott ("Hulk"), Matt Dillon, Luke Wilson oraz Jorge Garcia - znany z popularnej serii "Lost - Zagubieni". Muzykę skomponował nominowany do Złotego Globu Rolfe Kent ("Bezdroża").

W ramach akcji "Rodzina do kina", rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień, na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj