bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1765

"Gru, Dru i Minionki" premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Za nami:

Od 30 czerwca w czechowickim Multikinie będzie można oglądać premierowo animację "Gru, Dru i Minionki". Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli będzie możliwość kupienia biletów rodzinnych. Rodzice zapłacą za swój bilet, tyle co za bilet dziecka.

Twórcy "Jak ukraść księżyc" oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 - "Minionki rozrabiają" oraz "Minionki" serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek - Margo, Edith i Agnes oraz Minionków. Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy "Sekretne życie zwierzaków domowych".

W filmie Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, że potrafi stać się jego najzagorzalszym wrogiem.W ramach akcji "Rodzina do kina", rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień, na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia.

Bilety na premierowe pokazy animacji "Gru, Dru i Minionki" można nabyć w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj