bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 czerwca 2017
  • 13 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2096

Piknik artystyczny „Rodzina razem się trzyma”

W minioną sobotę w bielskim Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz miał miejsce Piknik artystyczny Rodzina razem się trzyma zorganizowany przez naszą placówkę w partnerstwie z Stowarzyszeniem Akademią Seniora, Radą Osiedla Górne Przedmieście oraz Radą Osiedla Śródmieście. Wydarzenie wsparł również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Pomimo niesprzyjającej pogody impreza, przeniesiona pod dach Kubiszówki, miała niezwykły klimat.

Piknik artystyczny "Rodzina razem się trzyma" - 10.06.2017 · fot. Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz


W części artystycznej wystąpiły nasze najmłodsze grupy rytmiczno-taneczne: Kropeczki i Tralaluszki, ale także tancerze i tancerki z grup: Enigma Junior, Hip-Hop Piona oraz solistki z zespołu Art Dance. Nie zabrakło również grup śpiewających: Trele Morele oraz starszego zespołu wokalnego Feeling. Atrakcją wydarzenia był koncert zespołu Retrospekcja!

W całej przestrzeni Kubiszówki odbywały się różnorodne warsztaty artystyczne - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Panie z Akademii Seniora prowadziły warsztaty florystyczne. Instruktorzy placówki zaproponowali warsztaty robienia kukiełek, biżuterii i decoupagu na szkle i metalu. Dzięki Radzie Osiedla Górne Przedmieście dzieciaki uczyły się robić pieczątki z ziemniaków i tworzyły zwierzaki z ekosianka.

Był to również bardzo apetyczny piknik! Członkowie Rady Osiedla Górne Przedmieście przygotowali pajdy chleba ze smalcem, oscypki na ciepło oraz gulasz! Dzięki Radzie Osiedla Śródmieście uczestnicy wydarzenia mogli degustować również smakowity bogracz!

ab, BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.