bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2859

Dream Atlas walczy w finale konkursu Antyradia! Głosujcie!

Trwa IX edycja Antyfestu Antyradia 2017! Jednym z trzech zespołów, które znalazły się w finałowej trójce, jest grupa Dream Atlas z Pszczyny. Zwycięzca Antyfestu Antyradia 2017 otrzyma prestiżową statuetkę Złotej Kosy oraz wystąpi przed gwiazdami światowego formatu na Rock for People Festiwal 2017 w Czechach!

Dream Atlas
Dream Atlas z Pszczyny walczy w finale konkursu Antyradia! Głosujcie! · fot. Dream Atlas


Pochodząca z Pszczyny grupa Dream Atlas wzięła udział w prestiżowym konkursie Antyradia- Antyfest. Muzycy przeszli przez wszystkie etapy i aktualnie znajdują się w finałowej trójce zespołów wybranych spośród zgłoszeń z całej Polski.

Ostatni etap konkursu, w którym do wygrania jest udział w festiwalu Rock for People w Czechach, to glosowanie internetowe.

Głosować można na stronie www.antyradio.pl/Radio/Antyfest-Antyradia-2017 codziennie z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Muzycy zachęcają do glosowania, tym bardziej, że Dream Atlas to jedyny przedstawiciel województwa śląskiego w konkursie.

Loading...

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.