Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 maja 2017
  • 28 maja 2017
  • wyświetleń: 1240

​"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Od 26 maja w czechowickim Multikino będzie można oglądać premierowo film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Ponadto kolejną część przygód kapitan Jacka Sparrowa będzie można zobaczyć przedpremierowo już 25 maja. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Główny bohater - kapitan Jack Sparrow nie ma lekko. Co przygoda, to kolejny problem. Tym razem jego dawny wróg Salazar (w tej roli Javier Bardem!) po wydostaniu się z Diabelskiego Trójkąta postanawia zmieść z powierzchni Ziemi wszystkich piratów. WSZYSTKICH! Co jak co, ale nasz ulubiony "captain Jack" ma spory problem. Na szczęście jest jeden artefakt, który może zatrzymać nikczemnego Salazara - magiczny trójząb Posejdona...

Bilety na pierwsze przedpremierowo i premierowe pokazy filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" można nabyć w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.