bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 maja 2017
  • 3 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3346

Pierwsza edycja Rap&Roll Festival w Rudeboy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

One2Pablo, wieloletni organizator koncertów hip-hopowych w Bielsku-Białej zaprasza na pierwszą edycję Rap&Roll Festival, która odbędzie się 3 czerwca w bielskim klubie Rudeboy.

Nazwa Rap&Roll wzięła się od bestsellerowej kolekcji ubrań, którą wypuściła marka odzieżowa One2Pablo, powstała w 2005 roku w Bielsku-Białej. Rap&Roll Festival zaprezentuje trzech zdolnych i znanych artystów polskiej rap sceny:
Żabson - ziomal urodzony w Opocznie, a obecnie reprezentujący Kielce i skład Viva La Bragga. Jest przykładem na to, jak otwarte muzycznie głowy ma nowa fala MC. Nie boi się żadnych eksperymentów, a wręcz regularnie do nich dąży, krzyżując gatunki, inspiracje i tworząc z nich misz-masz, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na wyrazistości.Reto - młody raper z podwarszawskiego Piastowa. W swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności. Stawia przede wszystkim na oryginalność, a jednym z jego głównych zamysłów przy tworzeniu muzyki jest nie pozwolić zostać zaszufladkowanym.Wac Toja - flow unikat z drygiem do układania melodii, które nie chcą wyjść z głowy. Urodzony w Kisielicach, następnie mieszkający w Elblągu, a od kilku lat w Gdańsku. To raper dysponujący niepodważalnym i słyszalnym od razu atutem, którym jest wyjątkowa barwa głosu.Support w wykonaniu Gorzko Słodki Smak. Prowadzenie: Sonat & Dj Ure. Otwarcie bram o godzinie 19.00, start o godzinie 20.00. Wstęp bez ograniczeń wiekowych.Bilety do nabycia w cenie:
- 35 zł - w sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej klubu do 2 czerwca
- 40 zł - w dniu koncertu, tj. 3 czerwca
- 80 zł - bilet VIP* tylko w sklepie stacjonarnym Rap Shop, przy ul.Barlickiego 23 do 2 czerwca oraz w dniu koncertu w godzinach 17.00-18.00.

*Bilet VIP gwarantuje: wejście bez kolejki, meet'n'greet z artystami, możliwość uczestniczenia w próbie przed koncertem. Wcześniejsze wejście gwarantuje również zarezerwowanie sobie miejsca pod samą sceną. Osoby z biletami VIP dostaną opaski, dzięki którym bez problemu będzie można wchodzić i wychodzić z klubu po próbie i spotkaniu z artystami. Uwaga! Ilość biletów VIP mocno ograniczona!

Pierwsza edycja Rap&Roll Festival w Rudeboy Club

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj