Rozrywka
- 10 maja 2017
- wyświetleń: 3063
Dzień Tolkienowski w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz
W sobotnie popołudnie, 29 kwietnia Kubiszówka została stolicą tolkienowskiego Śródziemia. Hobbici, Elfy i Krasnoludy naszego regionu wzięły udział w Dniu Tolkienowskim zorganizowanym przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz wspólnie z Akademią Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki Jedi - Takeda już po raz trzeci!
Wydarzenie rozpoczęło nowe widowisko Akademii Fantastyki inspirowane dziełami Tolkiena. Publiczność wzięła udział w konkursie na najlepszy strój, w wykładzie dotyczącym języka elfickiego oraz w tematycznych grach planszowych. Przy wybranych stanowiskach uczestnicy wydarzenia mogli nauczyć się także, jak napisać swoje imię w języku elfów. Wydarzenie zakończył konkurs wiedzy o twórczości Tolkiena!
Fotorelację z wydarzenia można obejrzeć na stronie: http://www.mdk.beskidy.pl/index.php?s=1&fun=more&id=3793.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[FOTO, WIDEO] Ogrody, światło, muzyka i słowo: za nami Daisy Days 2026
20 czerwcaPiknik Świętojański w Zamku w Grodźcu Śląskim. Będą koncerty, warsztaty i widowiskowy pokaz ognia
28 czerwcaDębowiec Letnią Porą - rodzinny piknik na Dębowcu w Bielsku-Białej
Materiał partneraKoncert zespołu Jorgusie w goczałkowickim uzdrowisku odwołany!
Gorący temat[ZDJĘCIA] Wirtuoz akordeonu zagrał dla Zameczku. Koncert Marcina Wyrostka w pckulu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









