Rozrywka

  • 8 maja 2017
  • 15 maja 2017
  • wyświetleń: 19669

[WIDEO i ZDJĘCIA] Festiwal fantastyki w Pszczynie - impreza i parada

W niedzielę na fanów fantastyki czekała nie lada gratka. W pszczyńskim parku odbyła się całodniowa impreza z okazji 15-lecia Akademii Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki Jedi - Tekada. Impreza Dżentelmeni i Wojowniczki połączona była z uroczystą paradą przez miasto.

Loading...


Impreza Dżentelmeni i Wojowniczki - parada postaci fantastyki przez Pszczynę - 14.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


W niedzielę w parku zobaczyliśmy filmowe postaci Władcy Pierścienia, Hobbita oraz Gwiezdnych Wojen. Obejrzeliśmy pokazy sił jednostek specjalnych, przenieśliśmy się do dalekiej Japonii z pokazem sztuk walk Kendo, Karate oraz mogliśmy nauczyć się języka japońskiego, odpoczywając w pięknym ogrodzie. Zaraz obok w Games Room można było zagrać w różnego rodzaju gry planszowe.

Impreza Dżentelmeni i Wojowniczki - pokazy sprawnościowe i artystyczne - 14.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


Mogliśmy też zaglądnąć do obozu rycerzy z czasów Grunwaldu, gdzie napotkaliśmy na drodze beskidzkich zbojników. Fantastyczna ciuchcia zaprosiła z kolei na przejażdżkę z filmowymi postaciami i dinozaurami z Dinolandii, a Kino Helios przedstawiło najnowszy projekt zatytułowany "Teatr w Kinie".

Impreza Dżentelmeni i Wojowniczki - "wojna światów" - 14.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


W parku zachwycały wystawy samochodów, występy zespołów, niespodzianki Dream Parku, wesołe miasteczko, a Saturn zaprezentował ciekawostki z dziedziny elektroniki i techniki.

Impreza Dżentelmeni i Wojowniczki - "fire show" - 14.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


Były też nagrody ufundowane przez Park Hotel Łysoń i Alpin - za najlepszy strój. Co ważne, podczas imprezy odbyła się również akcja krwiodawstwa.

Impreza Dżentelmeni i Wojowniczki - przegląd dnia z fantastyką i sztukami walki - 14.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info

new, ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.