bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 22 lutego 2017
  • 19 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5472

Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa 2017"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Best" podaj

Za nami:

Spółdzielcze Centrum Kultury BEST przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w jubileuszowym XXXV Wojewódzkim i XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Przeglądowi przyświeca myśl: „nie chcemy z literatury robić wyścigów czy zawodów sportowych”. Celem konkursu jest przygotowanie dzieci i młodzieży do aktywnego uczestnictwa w kulturze, doskonalenie umiejętności pisania różnych form literackich, tworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej oraz promocja młodych talentów.

Warunkiem udziału jest nadesłanie w terminie do 20 czerwca samodzielnie napisanych utworów literackich. Szczegółowych informacji organizator udziela pod numerem tel. (33) 499-08-33 oraz pod adresem e-mailowym: lipa@sm-zlotelany.pl.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Best

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Best" podaj