Rozrywka

  • 14 lutego 2017
  • 14 marca 2017
  • wyświetleń: 1876

Bilety na film "Piękna i bestia" już w sprzedaży w czechowickim Multikinie

Materiał partnera:

​10 lutego Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Piękna i bestia". Kup bilety już dziś i nie przegap aktorskiej wersji jednej z najbardziej uwielbianych animacji Disneya. "Piękna i bestia" wejdzie na ekrany 17 marca. Bilety są dostępne w kasie kina oraz na www.multikino.pl.

"Piękna i bestia" to aktorska wersja jednej z najbardziej uwielbianych animacji Disneya. Na ekran wiernie przeniesiono nie tylko stronę wizualną, ale także piosenki z kultowej produkcji. Bella (Emma Watson) zamieszkać w zamku potwora (Dan Stevens), aby ratować swojego ojca. Z czasem między niedopasowaną dwójką zaczyna się tworzyć uczucie.Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu "Piękna i bestia" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj