Rozrywka

  • 4 lutego 2017
  • wyświetleń: 1638

Wygraj przelot helikopterem z Mikołajem Roznerskim! - konkurs Multikina

Materiał partnera:

Multikino z okazji premiery "Ciemniejszej strony Greya" przygotowało konkurs, w którym nagrodą główną jest lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Konkurs jest prowadzony przy użyciu ChatBota na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

Multikino


9 lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo "Ciemniejszą stronę Greya", a 10 lutego film wejdzie na ekrany kin. Z okazji tej premiery Multikino przygotowało konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na Fan Page Multikino w serwisie Facebook.com, wysłać wiadomość prywatną o treści "Hey Grey" i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu.

Konkurs na ChatBocie na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1 do 14 lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15. lutego br. ChatBot poinformuje zwycięzców poprzez wysłanie wiadomości prywatnej w serwisie Facebook.com.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj