Rozrywka

  • 3 lutego 2017
  • 5 lutego 2017
  • wyświetleń: 1864

Przedpremierowe pokazy "LEGO® Batman: Film" w Multikinie

Materiał partnera:

W sobotę, 4 lutego i w niedzielę, 5 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo animacje "LEGO® Batman: Film". Kup bilet już dziś i nie przegap kontynuacji przebojowego animowanego hitu "LEGO: Przygoda", który wejdzie do kin już 9 lutego! Podczas przedpremierowych pokazów będą rozdawane plakaty filmu w formacie B2.

Batman, Robin i Joker w kontynuacji przebojowego animowanego hitu "LEGO: Przygoda"! Tym razem złożony z klocków LEGO Mroczny Rycerz z Gotham musi obronić swoje miasto przed zakusami nikczemnego Jokera. Na szczęście ma sprzymierzeńców w postaci sieroty Robina, córki komisarza Gordona - Barbary oraz wiernego kamerdynera Alfreda.Widzowie Multikina kupujący bilet na "LEGO® Batman: Film" otrzymają jednostronny plakat filmu w formacie B2. Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu. Aby odebrać plakat należy pokazać w kasie kina zakupiony bilet. Dotyczy to zarówno biletów zakupionych w kasie kina, jak również przez stronę http://www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów plakatów.

"LEGO® Batman: Film" objęty jest akcją "Rodzina do kina". Dzięki temu rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino przez cały tydzień, na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia.
Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy oraz szczegółowy repertuar są dostępne w kasach kin, aplikacji mobilnej Multikina oraz na stronie http://www.multikino.pl.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj