bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 2 stycznia 2017
  • 28 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4971

Quebonafide ponownie zagra w bielskim klubie RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Quebonafide powraca do Bielska-Białej z premierowym materiałem z albumu "Egzotyka"!Koncert Quebonafide odbędzie się w sobotę, 28 stycznia. Start o godzinie 20.00. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 25 złotych, zaś w dniu koncertu - 30 zł. Wstęp bez ograniczeń wiekowych.

Quebonafide


Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie "Ezoteryka" - debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. "Eklektyka", bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.

Quebonafide jest także współtwórcą singla "Euforia" z producenckiej płyty Pawbeatsa. Teledysk, w serwisie YouTube, obejrzało prawie 14 milionów widzów. Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak "Hype", "Ile Mogłem", "Żadnych Zmartwień", "Ciernie" czy "Trip", wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym, realizowanym podczas podróży dookoła świata. Do tej pory w ramach projektu powstały teledyski: "Oh My Buddha", nagrany w Tajlandii, "quebahombre", w Meksyku, "Szejk", w Dubaju, oraz "Bollywood" z gościnnym idziałem Czesława Mozila, nagrany w Indiach.

Raper nagrał także teledysk do utworu "Luiz Nazario De Lima" poświęconego postaci brazylijskiego piłkarza Ronaldo oraz "Madakaskar". W planach są kolejne, dalekie podróże oraz nowe nagrania związane z projektem "Egzotyka".

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj