bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 grudnia 2011
  • 31 grudnia 2011
  • wyświetleń: 6231

Sylwester w Klubie Pomarańcza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Pomarańcza" podaj

Za nami:

Klub Pomarańcza zaprasza do spędzenia sylwestra na 3 salach muzycznych do tego oferuje najlepsze hity ostatnich 20 - lat.

Klub Pomarańcza
fot. Klub Pomarańcza


Klub posiada nagłośnienie porównywalne z największymi salami koncertowymi w kraju oraz jeden z najnowocześniejszych w Europie systemów wizualnych z ekranem o wymiarach 4 na 7 metrów oraz profesjonalnymi kamerami telewizyjnymi, to wszystko tworzy elektryzujący klimat niespotykany nigdzie indziej.

Poza 3 salami muzycznymi, w klubie znajduje się stylowa karczma oferującą dla każdego pełne menu sylwestrowe z mnóstwem dań do wyboru. Ponadto, w menu sylwestrowym znajdzie się również zimna płyta. Do dyspozycji klientów są dwa świetnie zaopatrzone bary z profesjonalną i miłą obsługą.

Bilety w cenie 70zł i 80zł od osoby, można nabyć w klubie od wtorku do piątku, w godzinach od 11.00 do 15.00 oraz w kasie klubu podczas imprez. W cenie biletu klub oferuje Nemiroff vodkę bez ograniczeń.

Istnieje możliwość rezerwacji loży na 3 parkietach w cenie 40 zł od osoby, stolików w karczmie w cenie 180 zł oraz VIP room'u dla 12 osób, w cenie 80 zł od osoby.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Pomarańcza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Pomarańcza" podaj