bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 15 listopada 2016
  • 3 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2029

W sobotę, 3 grudnia donGURALesko wystąpi w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Magnum Ignotum - nowy materiał, nowa jakość, stary skład. DonGURALesko wystąpi w sobotę, 3 grudnia w RudeBoy'u w nowej odsłonie!

Magnum Ignotum : Preludium to ósmy solowy album donGURALesko, który podczas swojej piętnastoletniej przygody z muzyką rap ugruntował sobie pozycję w absolutnej czołówce polskich wykonawców tego gatunku. Uczestnicy koncertów promujących nowy album jak zwykle będą mieli okazję zapoznać się z całkowicie nowym programem, a także przekrojem twórczości DGE, która bogata jest zarówno w bezkompromisowe klasyczne kawałki, jak i nowocześnie brzmiący rap lat współczesnych. Za konsoletą niezawodny DJ KOSTEK, wsparcia wokalnego Guralowi udzieli natomiast niezastąpiony właściciel najdłuższego nosa w polskim rapie czyli QLOPELE!

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł, a w dniu koncertu - 30 zł. Start o godzinie 20.00. Wstęp bez ograniczeń wiekowych.

3 grudnia donGURALesko wystąpi w RudeBoy'u

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj