bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 listopada 2011
  • 26 listopada 2011
  • wyświetleń: 2788

Andrzejki w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

26 listopada, w Andrzejki, Gemini Park zaprasza na koncert zespołu Zgredybillies. Koncert odbędzie się w Cafe Kenya, początek o godz. 16.00.

Reklama

zespół zgredybillies


Zgredybillies, to formacja, która powstała z fascynacji muzyką lat 50. Inspirując się twórczością Elvis Presleya, Johnego Casha i Eddiego Cocrana, zespół wykorzystuje charakterystyczne instrumentarium - skromne bębny, kontrabas oraz gitarę obsługiwaną z wprawą, werwą i energią przez pasjonata lampowych brzmień i kamer pogłosowych.

W lecie zespół wydał autorski album „Proszę Pani”, z którego piosenka „Całe życie na kredycie” zawitała na liście przebojów Programu Trzeciego.

Energetyczne koncerty osadzone w stylistyce Rock’n’rolla, rythm and bluesa i country spotykają się z żywiołową reakcją szczególnie młodego pokolenia, dla którego takie brzmienia stanowią nową, jeszcze nie wyeksploatowaną jakość.

Charyzma, świetny kontakt z publicznością i inteligentny żart frontmana powodują, że słuchacz daje się porwać atmosferze, którą tworzy zespół Zgredybillies.

Skład zespołu tworzą: Andrzej Trojak - śpiew, harmonijka ustna, Remigiusz Hadka - gitara, śpiew, Artur Kudłacik - kontrabas, śpiew oraz Damian Drzymała - perkusja, śpiew

lik / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj