bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 listopada 2011
  • 18 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3135

Świąteczne wydarzenia w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Grudzień, to czas którego chłód rozprasza nie tylko blask choinkowych lampek, ale przede wszystkim ciepło życzeń, wyrazy miłości i pamięci oraz radość wspólnego świętowania. W ten niezwykły nastrój wprowadzi nas Gemini Park 17 i 18 grudnia.

Reklama

Mikołajowe prezentowanie w Gemini Park
fot. Gemini Park


W weekend 17-18 grudnia, w godzinach od 12.00 do 19.00, będzie można poznać tajemnice Świąt. Księgarnia dla dzieci Elf zaprasza dzieci i rodziców do wspólnego czytania. Natomiast teatr Kwadryga zaprasza do teatralnej zabawy, a poetka Agnieszka Glinka - do radosnego wierszowania.

Wokół świątecznego drzewka przysiądą aniołowie, trzej Królowie i... serdeczne życzenia. Zapachnie pomarańczą, zaszeleszczą cukierki, spełnią się marzenia.

Na stoisku księgarni dla dzieci Elf będzie można pooglądać i kupić najpiękniejsze książki z całego świata - te ukochane, te zapamiętane i te zachwycające pięknem słowa i rysunku.

lik / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj