bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2011
  • wyświetleń: 2948

Międzynarodowy Festiwal Mody

Za nami:

Od 17 do 20 listopada potrwa w Bielsku-Białej Międzynarodowy Festiwal Mody Neo Fashion Jamboree. Debiutujący festiwal w naszym mieście, obejmuje wystawy fotografii, filmy typu making off, pokazy mody, konkursy oraz Neo Label - projekt dla twórców wyjątkowego designu.

Reklama

pokaz mody


Organizatorzy imprezy pragną przypomnieć dawną świetność Bielska - miasta stu przemysłów, odwołać się do włokiennicznej historii miasta oraz pokazacz walory naszego "Małego Wiednia".

Jednym z partnerów festiwalu Neo Fashion Jamboree i współorganizatorem festiwalowych atrakcji jest Galeria SFERA.

Od 18 do 20 listopada w Galerii SFERA będzie można wziąć udział w przeglądzie kina fashion oraz posłuchać interesujących wykładów modowych. 18 listopada w kinie Helios zobaczymy film 8 Kobiet (godz. 11.30), 19 listopada - Seks w wielkim mieści (godz. 11.30), a w niedzielę 20 listopada film Yves Saint Laurent - L'amour fou ( również odz. 11.30)

Z kolei w sobotę 19 listopada w Galerii SFERA odbędzie się wykład międzynarodowego tranwatchera - Marleny Woolford - pt. Fashion Business. Od 20 do 30 listopada będziemy mogli obejrzeć zdjęcia finalistów konkursu fotograficznego DreamTeam.

Więcej szczegółów na temat festiwalu można znaleźć na stronie www.neofashionjamboree.pl.

mot / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.