bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 maja 2016
  • 20 maja 2016
  • wyświetleń: 1767

Japonia - kolejny przystanek Tramway’u Kulturalnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj

Za nami:

Gdzieś na końcu świata jest kraj, gdzie wiosną w wyjątkowy sposób kwitną wiśnie, gdzie do dziś opowiada się legendy o walecznych samurajach, a jako przysmak traktuje się surową rybę z ryżem zawiniętą w prasowane algi i wodorosty... następnym przystankiem Tramway’u Kulturalnego będzie Japonia.

Po tym urokliwym i pełnym niespodzianek kraju uczestników oprowadzać będzie podróżniczka - Anna Martynowicz-Woźniak. Wraz z panią Anią goście zwiedzą największe miasta Japonii: - porwie nas gwar metropolii Tokio, różnorodność kulturowo-etniczna Osaki, tradycja Kioto, pochylimy się nad tragedią Hiroszimy... Zwiedzimy również najpiękniejsze japońskie parki, ogrody, zabytki... poznamy tamtejszą prowincję oraz dowiemy się ciekawostek o zwyczajach i kulturze mieszkających tam ludzi - zapowiadają organizatorzy.

Tramway Kulturalny: "Wiśnią kwitnąca - Japonia" już 20 maja o godzinie 19.00 w Domu Kultury w Starym Bielsku, przy ul. Sobieskiego 307A. Wstęp wolny.

Japonia - kolejny przystanek Tramway’u Kulturalneg

BM / bielsko.info, źródło: Miejski Dom Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj